Ubytování, parkování a doprava

 

Parkování

  • V okolí DK Ostrov je větší množství parkovacích míst.
  • Doporučujeme ale využít i služeb hromadné dopravy, nedaleko místa konání je zastávka meziměstské autobusové dopravy.

Naši partneři v okolí konání OstroFconu

Pension Eric

Pension Eric
Pension Eric

Rodinný Pension Eric je umístěn na okraji města Ostrova, jen 10 minut pěšky od centra města. Hostům nabízíme 3 pokoje se sdíleným sociálním zařízením a koupelnou. K dispozici je ve společných prostorách mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kuchyňské vybavení. Všechny pokoje jsou nekuřácké a nemají bezbariérový přístup. Kouření je povoleno jen na balkóně, kterým disponuje pokoj číslo tři.

Pension si na celou dobu akce pronajalo pro ubytovací potřeby vedení OstrFconu. Děkujeme velmi za vstřícný přístup a ubytování vřele doporučujeme. Další informace na webu http://pension-eric.cz/.

Pokud se chcete stát naším partnerským hotelem či pensionem, můžete nás sami kontaktovat. Napište nám na info@ostrofcon.cz. Děkujeme.

Ostatní ubytovací zařízení

  • Ubytovací zařízení, která eviduje Dům kultury Ostrov, naleznete v seznamu ubytovacích zařízení na webu DK.
  • Nabídku ubytování rozšiřuje i možnost levného bydlení u našeho partnera, MDDM Ostrov. Nabídka je k dispozici na webu MDDM Ostrov (nabídka).
    • Pokud se účastníte programu jako účinkující nebo Cosplayer tak máte nárok na sníženou cenu za dvoulůžkový pokoj na 400Kč. Je třeba si slevu nárokovat předem a to přes vaši kontaktní OstroFcon osobu nebo na mailu info@ostrfcon.cz.

Pokud máte zájem zde uvést své ubytovací zařízení v okolí Ostrova, napište nám na info@ostrofcon.cz. Děkujeme.

Přejít nahoru