OstroFcon 2016

Ubytování, parkování a doprava

Ubytování

Přátelé a kamarádi, potřebujeme vaši spolupráci 🙂

Pro účastníky OstroFconu finišujeme v zajištění spaní, a to ve dvou formách – penzionek MDDM nebo tělocvična.

První varianta bude samozřejmě dražší a registrace obšírnější, druhá varianta je taková ta známá klasika, která nás všechny sbližuje a skoro nic nestojí.

S penzionkem ještě domlouváme slevu, ale s tělocvičnou jsme si už jistí, že budeme chtít 50,- na osobu. Po vás jen chceme, abyste se nám skrz e-mail přihlásili, kde chcete hlavu složit. Na adresu ubytuj-me@ostrofcon.cz nám pošlete svoje jméno, příjmení a požadovaný druh ubytování… a do předmětu nám napište „ubytování“.

A pamatujte! Kdo neregistruje, NESPÍ! 

Parkování

  • V okolí DK Ostrov je větší množství parkovacích míst.
  • Doporučujeme ale využít i služeb hromadné dopravy, nedaleko místa konání je zastávka meziměstské autobusové dopravy.

Naši partneři v okolí konání OstroFconu

Pension Eric

Pension Eric

Pension Eric

Rodinný Pension Eric je umístěn na okraji města Ostrova, jen 10 minut pěšky od centra města. Hostům nabízíme 3 pokoje se sdíleným sociálním zařízením a koupelnou. K dispozici je ve společných prostorách mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kuchyňské vybavení. Všechny pokoje jsou nekuřácké a nemají bezbariérový přístup. Kouření je povoleno jen na balkóně, kterým disponuje pokoj číslo tři.

Pension si na celou dobu akce pronajalo pro ubytovací potřeby vedení OstrFconu. Děkujeme velmi za vstřícný přístup a ubytování vřele doporučujeme. Další informace na webu http://pension-eric.cz/.

Pokud se chcete stát naším partnerským hotelem či pensionem, můžete nás sami kontaktovat. Napište nám na info@ostrofcon.cz. Děkujeme.

Ostatní ubytovací zařízení

  • Ubytovací zařízení, která eviduje Dům kultury Ostrov, naleznete v seznamu ubytovacích zařízení na webu DK.
  • Nabídku ubytování rozšiřuje i možnost levného bydlení u našeho partnera, MDDM Ostrov. Nabídka je k dispozici na webu MDDM Ostrov (nabídka).
    • Pokud se účastníte programu jako účinkující nebo Cosplayer tak máte nárok na sníženou cenu za dvoulůžkový pokoj na 400Kč. Je třeba si slevu nárokovat předem a to přes vaši kontaktní OstroFcon osobu nebo na mailu info@ostrfcon.cz.

Pokud máte zájem zde uvést své ubytovací zařízení v okolí Ostrova, napište nám na info@ostrofcon.cz. Děkujeme.