OstroFcon 2016

Autogramiáda Marca Turiniho

Datum / čas
Date(s) - 05. 08. 2017
18:00 - 20:00

Místo konání
Vstupní hala

Kategorie


Autogramiáda proběhne na stánku Kytice / Český Grimm, který bude umístěn ve vstupní hale.

Špičkový italský ilustrátor věnující se zejména komiksu. Spolupracoval s vydavatelstvími DC Comics, Marvel, Edizioni Star Comics, Big Foot Ent. a podílel se také na projektech herních společností Ubisoft, Namco Bandai, Eudis atd.

MARCO TURINI (https://www.marcoturiniart.com).

Na našem CONu budete mít možnost získat osobní podpis tohoto zajímavého umělce nebo se účastnit ilustrátorského workshopu (malířský nebo jak si to pojmenujete). Přineste si svůj oblíbený komiks, deníček anebo knihu! Bude to stát určitě za to!

Marco Turini 

Komiksový umělec, ilustrátor a storyboardista se narodil v italském městě Pontadera (provincie Pisa). Od roku 2010 žije v České Republice. Během své kariéry spolupracoval s Marvel, DC Comics, Top Cow, Titan publishing nebo Avatar Press. Podílel se i na tvorbě několika filmů (Doctor strange, Assasin´s Creed) a počítačových her. (Dark Souls nebo Deus Ex). Marco Turini je jedním z 12 výtvarníků, kteří ilustrovali Komiksovou Kytici

Webové stránky: https://www.marcoturiniart.com, https://www.sevencoffeestudios.com/

Facebook: https://www.facebook.com/marcoturiniartist/

Twitter: https://twitter.com/marcoturini

 

Komiksová Kytice a Český Grimm 

Na CONu budete mít také možnost zakoupit Komiksovou Kytici vydanou nakladatelstvím Transmedialist a nechat si ji podepsat Marcem Turinim, který zpracoval Erbenovu baladu Svatební košile. Publikace vyšla v edici Český Grimm, jejímž cílem je uspokojit vášeň a zájem o českou mytologii, legendy, tradice a rituály. Název Český Grimm se zrodil z myšlenky oživení tradice vyprávění starých příběhů. Navazuje tak na nejslavnější sběratele mýtů, legend a pohádek ve střední Evropě.

Web: www.ceskygrimm.cz www.transmedialist.cz

Facebook: https://www.facebook.com/CeskyGrimm, https://www.facebook.com/Transmedialist

Instagram: https://www.instagram.com/cesky_grimm/  

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoBDlJ19KQvzSmjt-uned5Q